Co robimy

Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom w pełni dostosowując się do możliwości finansowych inwestora w zakresie doboru materiałów,dekoracji,mebli, oświetlenia oraz innych elementów składających się na projekt aranżacji wnętrza. Projekt aranżacji wnętrz powstaje na podstawie wspólnych szczegółowych ustaleń i wnikliwej analizy dotyczącej upodobań, potrzeb, preferencji, przyzwyczajeń inwestora. Istnieje możliwość wykonania projektu według indywidualnej specyfikacji klienta.

W zależności od opcji którą Państwo wybiorą, oferuję możliwość wykonania projektu koncepcyjnego, projektu wykonawczego oraz kompleksowego projektu wraz z nadzorem autorskim. Istnieje możliwość zaprojektowania unikalnych i niepowtarzalnych mebli które wyrożnią Państwa dom lub pomieszczenie oraz odzwierciedlą Państwa osobowość. Stawka za metr kwadratowy już od 35 zł netto, za wykonanie projektu koncepcyjnego. Wycena usługi gratis wraz z zakresem projektów koncepcyjnych i projektu wykonawczego.

Istnieje możliwość wykonania projektu aranżacji wnętrza według wymagań i specyfikacji klienta. Współpracujemy z renomowanymi producentami mebli, tapet, armatury łazienkowej, płytek ceramicznych, farb, tapet, oświetlenia. Możliwa współpraca i wykonanie projektu online na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy i do kontaktu. Architekt wnętrz skontaktuje się z Państwem.

Niezależnie od tego, czy pragniesz przystosować zupełnie nowe mieszkanie do swoich preferencji estetycznych, czy też zmodyfikować obecne lokum – pomożemy Ci w tych działaniach. Wykonamy odpowiednie plany, przewidzimy koszty oraz zaproponujemy takie rozwiązania, które okażą się nie tylko wygodne i praktyczne, ale również pozwolą odkryć prawdziwy potencjał twojego własnego metrażu. Architekt wnętrz, zgodnie z Twoimi potrzebami, otworzy lub podzieli daną przestrzeń. Zwróci również uwagę na otoczenie i lokalizację – ich wpływ na jakość i komfort mieszkania.

TIP

Czas na wstępne szkice

Przeważnie od pierwszego kontaktu do wstępnych szkiców upływa 2 tygodnie czasu.

TIP

Lista zakupowa

Nasz klient otrzymuje kompletną listę zakupową z cenami oraz proponowanymi miejscami zakupu.